Naujienlaiškis

Dijora grožio blogas

...sutinka pagal Grožį
...sutinka pagal Grožį Sakoma, jog šypsena gražiausias makiažas. J Pripažink, jog tiesa. Taip. Kai tu laiminga, atrodo viskas nuostabu, gražu, šviesu. Tačiau ką daryti tuomet, kai šypsena  nepuošia Tavojo veido , nes už lango neklaužada stiprus vėjas suvėlė šukuoseną dar išsiliejo kava ant naujos aksominės suknelės ir nespėjai į pirmąjį autobusą ir dvidešimt minučių vėlavai į išsvajotą darbo pokalbį?  O dar pamėlusiuose paakiuose matosi bemiegė naktis  – dėl užsitęsusios paslaptingos pilnaties, rašto darbo prie kompiuterio ar nelaimingos meilės ašarų... o gal laimingos? J..
Komentarai (0) Skaityti plačiau
8 Beautyblenderio tiesos
      8 Beautyblenderio tiesos         1.   Lašo formos kempinėlė dažniausiai naudojama sudrėkinta, kad lengviau slystų makiažo pagrindas; 2.   Kempinėlės storiausias galas skirtas dengti vientisas veido zonas; 3.   Kempinėle greitai visi produktai aplikuojami; 4.   Smailus galas skirtas prieiti prie nosies šnervių, plaukų augimo linijų; 5.   Dabar yra sukurti ir mažyčiai beauty blenderiai, skirti maskuoti paakiams; 6.   Dirbti su šiuo įrankiu higieniška (..
Komentarai (0) Skaityti plačiau
ANTAKIAI – VIENA SVARBIAUSIŲ DETALIŲ MAKIAŽE
ANTAKIAI – VIENA SVARBIAUSIŲ DETALIŲ MAKIAŽE   ·      Pirmiausia, suteik tinkamą formą antakiams, tam gali naudoti pieštuką ir korektorių, kad paslėptus tai, ką norėsi šalinti (plaukelius).   ·      Paskui nusistačiusi sau tinkamą formą, aplink išpešiok visus nepageidaujamus plaukelius.   Kokia forma tinka TAU? Spalvą rinkis pagal savo plaukų, odos spalvą. Jei esi šviesiaplaukė- nenutamsink antakių, o tamsiaplaukės gali nebijoti ryškumo.   VEIDO FORMA- KVADRATAS. Tinka šiek tiek..
Komentarai (0) Skaityti plačiau
Dūminis akių makiažas
Dūminis akių makiažas puikiai tinka ne tik vakariniam išėjimui. Ši makiažo technika gali būti atliekama naudojant ne tik klasikinę juodą ar pilką spalvas, pasirinkus pastelines, šviesias spalvas galima sukūrti prabangų dieninį makiažą. Svarbiausia atliekant “padūmavusių” akių makiažą- tobulas spalvų suderinimas ir retušavimas. Jeigu nežinote kaip išsirinkti tinkamas spalvas, drąsiai galima naudoti tam specialiai sukūrtas “akių šešėlių paletės pvz "The Balm" Smokey Eye. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad ši makiažo technika sunki, bet taip nėra. Tiesa sakant s..
Komentarai (0) Skaityti plačiau
Jolanta Sargautytė dalinasi patarimais koks turi būtį makiažas dėvint ilgą vakarinę suknelę
Lietuvos grimo ir makiažo specialistų asociacijos prezidentė, „ALONDŽ“ vizažo mokymo centro vadovė bei knygos „Graži, nes protinga“ autorė Jolanta Sargautytė dalinasi patarimais koks turi būtį makiažas dėvint ilgą vakarinę suknelę.   “Rafinuotas aristokratiškumas – taip galima įvardinti šį makiažą. Jis intensyvus, bet nebūtinai ryškus. Vakarinis makiažas reikalauja ir atitinkamo aprangos kodo – ilgos suknelės. Vakarinis makiažas yra pakankamai seksualus, bet, jei galima taip, pasakyti, tas seksualumas yra padorus. Ly..
Komentarai (0) Skaityti plačiau
LENGVAS  ŠVELNUS HIGLIGHTERIS iš The Balm MARY LOU MANIZER LUMINIZER
LENGVAS  ŠVELNUS HIGLIGHTERIS iš The Balm MARY LOU MANIZER LUMINIZER   Į mados ir makiažo pasaulį atkeliavo gražus, stilingas blizgutis odai, apie kurią daugiau sužinosi iš DIJOROS ir pajausi visą tekstūrą – jį įsigyjusi. Susipažinkite su žaižaruojančia ir linksma pakuote. The Balm higlihghteris švelniai žaižaruoja, odai suteikia gaivumo, skaistumo. Ganėtinai stipriai pigmentuota priemonė ilgai išlieka. Tinka ir jautriai odai, nekemša porų  (sudėtyje nėra parabenų, dirbtinių dažiklių.).   ·      Skaidru; ·   &nb..
Komentarai (0) Skaityti plačiau
Makiažo tendencijos 2017
2017 metų makiažo tendencijos Mada gali būti vertinama skirtingai, galima aklai naudotis siūlomais patarimais arba į visus patrimus žvelgti su lašeliu sveiko skepticizmo. Nekreipti dėmesio į mados tendencijas neįmanoma, kadangi kiekvienos moters įvaizdis apima daug detalių formuojant tam tikrą stilių. Populiarūs dizaineriai ne visada skuba parodyti visas savo darbų detales, nepaisant to, madų šou suteikia mums galimybę apžvelgti naujausias makiažo tendencijas, kurios bus populiarios. Analizuodami tendencijas mados ekspertai paruošia prognozes, kad grožio industrijoje dirbantys specialis..
Komentarai (0) Skaityti plačiau
PUDROS METAMORFOZĖS
PUDROS METAMORFOZĖS   MANAI, KAD LENGVAI RASTI SAU TINAKAMĄ PAGRINDĄ IR IŠKART ATRODYSI, KAIP DEIVĖ? NE, NE, NE... Retai taip būna... Skaityk mūsų patarimus ir ar juos žinojai?   *JEI TAVO ODA RIEBALUOJASI GERIAU NAUDOTI KOMPAKTINĘ, SAUSĄ PUDRĄ, KAD SUGERTŲ RIEBALĄ IR JIS NESISKVERPTŲ.  Jei naudosi skystą pagrindą, nespėsi sausinti odos. Gali rinktis be parabenų, tinkančią net ir jautriai odai kompaktinę THE BALM SEXY MAMA ANTI-SHINE BESPLAVĘ MATINĘ PUDRĄ , kad pagyvinti veidą ir suteikti jam skaistumo, gaivumo THE BALM INSTAIN SWISS DOT ARBA INSTAIN ARGYLE skaist..
Komentarai (0) Skaityti plačiau
REAL TECHNIQUES – šepetėliai ir kempinėles į pagalbą
Tobulam makiažui sukurti pasitelk į pagalbą Real Techniques lengvus, profesionalius šepetėlius, kurų yra bent kelios nuostabios kolekcijos, viena iš jų ganėtinai prabangaus dizaino, naujausia – Bold Metals, kita kolecija – spalvota, šepetėliai įvairių spalvų , saldaus dizaino.   Šiuo metu Dijoros parduotuvėje spalvoto dizaino šepetėliams taikoma nuolaida, o Bold Metals perkant tris šepetėlius (rinkinys) , moki tik už du. Vertas dėmesio pasiūlymas. Daugiau informacijos apie juos rasi čia --- http://www.dijora.lt/index.php?route=product/search&filter_name=real%20 Beje, nep..
Komentarai (0) Skaityti plačiau
Strobingas
            STROBINGAS Visai neseniai į makiažo virtuvę įžengė veido modeliavimo technika - Strobingas, tai modeliavimas su produktu, kurio sudėtyje yra  šviesą atsipindinčių dalelių, dėl kurių veidas atrodo lengvas, neapkrautas, skaistus, gaivus, sveikas.      SU  "The Balm" Mary-Lou Manizer švytėjimo suteikianti pudra/šešėliai GALI SUKURTI TOBULĄ ĮVAIZDĮ.   ​   Ši technika tinka: *norint atrodyti gaiviai, švelniai, natūraliai.  *paryškinti nosį; *akimis (kuri..
Komentarai (0) Skaityti plačiau
Elektroninių parduotuvių nuoma - eShoprent.com